Wątek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2021, 20:38   #352
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Widzę, że Hungmung bawi się w nekromantę.

"Magnaci i Czarodzieje" to nie jest kompletnie mój typ humoru, a nawet więcej, tak obrana estetyka jest dla mnie obrzydliwa.
Jeśli mówimy o filmach krótkiego metrażu, to autorzy serii Epic NPC Man - którą bardzo polecam - wypuścili ostatnio taką oto perełkę: https://www.youtube.com/watch?v=PEe-ZeVbTLo

Z innej beczki, widziałem nowy Matrix. Nie polecam. Jakby ktoś był naprawdę zainteresowany moim nerdzeniem - a jest naprawdę o czym się wypowiedzieć - to może dać znać. Nie będę produkował się po próżnicy, z grubsza ujmę to tak: film wydaje się stworzony tylko po to aby przekreślić cały sens pierwotnej trylogii...
...i nie dać nam kompletnie nic w zamian. Czysta destrukcja na gruncie fabuły, symboliki i estetyki. Barbarzyństwo kulturalne.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.

Ostatnio edytowane przez Johan Watherman : 30-12-2021 o 21:58.
Johan Watherman jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem