Wątek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2021, 20:56   #354
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Johan Watherman Zobacz post
Z innej beczki, widziałem nowy Matrix. Nie polecam. Jakby ktoś był naprawdę zainteresowany moim nerdzeniem - a jest naprawdę o czym się wypowiedzieć - to może dać znać. Nie będę produkował się po próżnicy, z grubsza ujmę to tak: film wydaje się stworzony tylko po to aby przekreślić cały sens pierwotnej trylogii...
...i nie dać nam kompletnie nic w zamian. Czysta destrukcja na gruncie fabuły, symboliki i estetyki. Barbarzyństwo kulturalne.
No dobra, ale tak we krótkim skrócie: to jest zabawa w decoupage ze starych elementów dla samej zabawy starymi elementami (tak to mi wyglądało po trailerach - jak pospolity skok na kasę z cyklu remake dla nabicia kabzy), czy - jakby tam nie wyszło - zabawa w starym uniwersum z puszczaniem oka do fanów, żeby może popchnąć te pytania, które stawiała pierwsza część w inną stronę?

Dostałem na Święta ten Unlimited do Cinema City, więc złotówek nie stracę, ale czy sam czas warty straty?
 

Ostatnio edytowane przez Panicz : 28-12-2021 o 22:31.
Panicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem