Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2022, 11:08   #87
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Mostek Kombajnu, 15.08.2181, 21:38

Knight nie odzywał się, słuchał tylko z uwagą tego co mówiła Williamson oraz sam analizował to co widzi na pulpicie ekranu O'Briena.

Czyli jednak sprawdził się jeden ze scenariuszy, które przewidywałem i to w dodatku ten, który najbardziej obstawiałem. Były dwa statki, a nie jeden, tylko ten drugi został tą chmura gazów. Nie myślałem tylko o tym, że starcie wojskowego pojazdu ZA przeciwko zwykłemu statkowi W-Y może tak źle się skończyć dla nich. Oni pewnie też o tym nie pomyśleli.

Knight dokładniej zaczął przyglądać się uszkodzeniom, które ciężko było ocenić w tym momencie. Słabe łącze z tej odległości nie pomagało w tym.

Uszkodzenia są poważne, bardzo poważne. Poszycie zostało przebite na wylot. Na pewno doszło do dehermetyzacji, ludzie w najbliższych sekwencjach nie mieli szans, ale jeżeli system Matki zareagował właściwie mógł zabezpieczyć sektory śluzami i wytworzyć poduszki powietrzne... Kurwa! Nasze plany muszą się zmienić... mogą mieć zniszczone systemy podtrzymywania życia, mogą nie przetrwać do powrotu rządowych pojazdów, a jak im nie pomożemy to będziemy sądzeni za nieudzielenie pomocy, w dodatku z zaostrzonym rygorem, bo to załoga wojskowa. Zajebiście! Musimy obgadać z Chloe nowy plan... i zaciągnąć nowych informacji od Purcella o właściwościach statku oraz jago układu. Ciekawe jakim cudem on jako jedyny zdołał się uratować.
 
Elenorsar jest offline