Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2022, 22:30   #21
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Pomimo że Kołysanka nie odpowiedział druhowi od razu, ledwie uwaga zebranych przeniosła się na zadawane pytania
- Nie, to po prostu był pomysł który przyszedł mi do głowy w ostatniej chwili. Ot, będziemy mieli większe szanse, a mi złota nie żal - odszepnął słudze Goruma

Sam Kołysanka z uwagą słuchał pytań jakie zadawali inni. Sam trzymał swoje na koniec, na moment kiedy jak najwięcej poszukiwaczy opuści salę. Miał ich niemało, ale nie raz taki ludzki spryt był tym co przeważało szalę.

Narada - już w piatkę, a może i szóstkę, zależnie od tego czy chowaniec Tamish równie głośno jak Sen dopominał się zliczenia - co dalej zrobią, była krótka i rzeczowa. Aby nie trwonić czasu na dalekie wypady za miasto, jednogłośnie zdecydowali że zaczną od wypytania kapłanów w obu świątyniach. Było bliżej niż na pola za miasta czy do tartaku, a potem i na najświeższe miejsce zaginięcia było równie blisko.
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline