Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2022, 22:50   #40
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- Głupcy! - warknął M'olibden widząc jak jego towarzysze wstają. - Tylko dodaliście mu sił. Planuje obalić swego ojca.
Na twarzy M'o zagościł wredny usmiech.
- Blue strike, widzę, że znasz się na jego rodzaju. Jak szybko możesz zanieść jego ojcu wiadomości o planowanej zdradzie syna?
Nagle zamarł jakby wsłuchując się w coś co tylko on słyszał.
- Wuju?! To nie najlepszy moment... nie róbcie nic głupiego zaraz wracam... - powiedział do reszty i odszedł kawałek. - Możesz mówić wuju.
Ci co mają słuch mogą usłyszeć:

- M'o! Nareszcie. Myślałem, że rozpylili cie na atomy.
- Na szczęście nie, jak nasza sprawa?
- Niestety, nasze siły są zdziesiątkowane. Tych co przetrwali rozpuściłem do domów, czekają na sygnał.
- Dobrze uczynniłeś, wuju. Niestety nie wiem jak powrócić. Ale na wszelki wypadek zacząłem gromadzić tutejsze dobra by wykorzystać je do powrotu.
- To dobrze, bratanku. Ja pracuję z naszymi wiernymi naukowcami by cię sprowadzić. Na razie udało nam się tylko nawiązać łączność. Możemy też przesłać ci drobne pakiety danych, twoja zbroja będzie w stanie je odtworzyć w formie materialnej.
- Dobrze się składa wuju, potrzebuję pomocy. Mamy coś w bazach danych o Aes Sidhe? Posługują są snami, są nie fizyczni.
- Hmm, sprawdzamy... spotkaliśmy się z takimi bytami....
- Jak można się im dobrać do tyłka? Bez wystawiania się na ich wpływ.
- Czekaj przesyłamy ci schematy...

- Mam, hmmm, potrzebuje jakiejś bazy by to przerobić... - rozejrzał się wokoło - to się nada, dzięki wuju.


M'o doskoczył do pobliskiej latarni przekształciwszy dłoń w metalowe macki wsunął je w obudowę latarni. Odpalił schematy przesłane przez wuja i pozwolił by nanoboty przebudowały latarnię.

Kilkanaście sekund później odwrócił się w stronę Oberona. I odpalił.


Alien tech: wyszło 7+1=8,
On ahit, you create a device that can do something impossible once and then fizzle.

8 więc:
On a miss, the device works, but it has a completely unintended side effect that the GM will reveal when you use it.

Rozbłysk światła ma zranić elfy. I jeśli MG jest złośliwy to pewnie tych co pili wino :P

 
Mike jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem