Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2022, 23:15   #226
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
@ Gladin

Zwróciłeś uwagę Gustawa na brak ręki więc dałem mu kolejną szansę na test spostrzegawczości i tym razem oblał minimalnie: 65/50+10 - 65/60. Coś tam skojarzył, ale nie pamięta dokładnie (np nie wie która ręka) i nie bardzo wierzy że to ma związek z czymkolwiek.
Późniejsze Rudolfowe testy plotkowania (bardzo łatwy w przypadku szukania pracownika, sytuacja w mieście pozwala na to - 48/88 i normalny w przypadku doktora - 47/58) - udane. Choć przeciwstawny test Int już przegrany (81 R, 22 von H).

Cytat:
Wychodząc od Manfreda Rudolf rozglądał się za „człowiekiem od pożyczki", którego de facto imienia nawet nie znał.
A tego to nie rozumiem. Kogo szukasz? “Człowiekiem od pożyczki” jest Rudolf, chyba że coś innego zupełnie masz na myśli.

@ Stalowy

Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
Człowiek stojący na drodze przedmiotu rzucanego przez jednego krasnoluda do drugiego przypomina mi taki jeden zacny obrazek:

No mniej więcej tak to widzę

Niestety, w plotkowaniu Galebowi poszło gorzej. Nawet mimo bardzo łatwego testu (w końcu pyta Kowal Run) 69/52 to byłby problem. Ale że na 11 stronie się Wam PSy odnowią, pozwoliłem sobie go użyć bez pytania - i 22/22.
Uznałem, że już czasu na kolejną nocną akcję (po wieczorze w Czarnej Owcy, kolejnym piciu w gospodzie i wydobywaniu informacji) już nie macie, więc, jeśli chcecie, wizyta w banku umówiona na popołudnie. Albo możecie tak jak poprzednio, zajrzeć do domów. Z tym, że nie w środku nocy.

W Archiwum:
Test spostrzegawczości (bardzo trudny) zdany z PSem, ale już test zręczności z 100, więc choć udało się otworzyć (bo masz czas, narzędzia i jesteś specem), to zamek jest na trwale uszkodzony i ślady otwierania są widoczne.

Test Int 99 więc dostałeś tylko czystą treść wpisów i oczywistości w spostrzeganiu. Za to pomysł Detlefa dał Galebowi tyle czasu, że może czytać i czytać...
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline