Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2022, 09:02   #228
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Człowiek od pożyczki to dla Rudolfa wąsaty ochroniarz Manfreda, który go na samym początku wprowadził do niego na spotkanie. Właśnie pod pretekstem pożyczki. I jego wizyty u Manfreda miały być właśnie pod tym pretekstem.
OK. Jak sługa/ochroniarz zaprasza do swojego pana/pani to raczej nie dla siebie i skoro zaprowadził na spotkanie z manfredem i jego siostrą to myślałem, że wiadomo dla kogo kredyt. Cóż, nie czytamy sobie w myślach nawzajem, więc takie nieporozumienia będą się zdarzać.

Wąsatego sługę/ochroniarza znalazłeś bez problemu. A ja już edytowałem. Tak z ciekawości - już kilka razy Manfred w tej sesji podkreślał, że pod żadnym pozorem nie może być połączony ze sprawą i dlatego poprosił o pomoc Was zamiast wysłać swoich ludzi - a tutaj już kolejny raz próbujecie postąpić dokładnie odwrotnie niż mówi - co robię źle?
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 05-01-2022 o 09:10.
hen_cerbin jest offline