Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2022, 18:01   #45
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ribaldo Zobacz post
Światotworzenie jak najbardziej dopuszczalne, a nawet zalecane. Dzięki temu na pewno Phileas zyska na barwności i otrzyma pozory życia.

Gdyby coś było wbrew mojej wizji i pomysłom będę krzyczał głośno veto.
Supcio, choć jakieś chociaż luźne ramy? Tylko o to proszę, żebym wiedział czego się trzymać i kiedy jest zalecana konsultacja by ograniczyć potrzebę doraźnych zmian?


Co do światotworzenia to logicznie zakładamy, że co już w sesji i nie zgłosisz sprzeciwu to "jakiś" kanon? Czytać, co napisał jeden gracz to prawda jego postaci w rozumieniu tej postaci. Jego interpretacja wydarzeń, subiektywna, a jak uznasz że ogólnie przyjęta za fakt to dasz potwierdzenie w swoim poście?


No i tutaj to tak na przykładzie, to szczerze zdupiłem, bo...

Mogłem podpytać o dokładniejszy wygląd i aranżację sali odpraw, albo zamieścić to w poście jako światotworzenie. Przede wszystkim kto gdzie siedzi (choć raczej usadawianie postaci pozostałych graczy bez ich woli to nie najlepszy pomysł), oraz gdzie są drzwi. Oczywiście teraz nie ma to sensu i przyjmę na klatę co wejdzie z Twojej strony.


To są po prostu takie pierdólki które często są dla mnie dość kluczowe, ale mogę spokojnie wiele z nich odpuścić i iść z flowem, żeby nas nie zakopać w drobnych szczególikach (dla mnie miód, ale wiem, że wielu mogłoby to męczyć, nudzić, czy cokolwiek)
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 05-01-2022 o 18:04.
Dhratlach jest offline