Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2022, 19:56   #1020
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi klepał pocieszająco Migmara po ramionach, a przy okazji próbował przeszyć Jinorę wzrokiem:
- A czy wśród wskazań tamtych specjalistów było jakieś typu "Pani odpocznie od ducho- podróży, a zamiast szanownej mistrzyni niech się pobawi w to więcej średniaków. Bo to co może wykonać mistrz fachu może często zamiast takiego dokonać większa grupa średniaków. ” TAK czy NIE?
Czy też po prostu pani szanowna Jinora zignorowała wskazania skoro uważa się za jakiegoś zbawiciela? A ja Daichi Kaburagi mówię można być i cholernym Awatarem, ale Awatar jest ZAWSZE pojedynczą osobą. Pojedyncza osoba nie może być wszędzie. A i bywa że Awatar potrzebuje pomocy Armii. Albo i Awatar dupa jeśli armia jest dostatecznie liczna.
Większego idiotę można z siebie zrobić właśnie nie prosząc o pomoc. I nie przepraszając siostry za różne małe świństewka. Zwłaszcza, że w przeciwieństwie do moich braci rokuje jeszcze jako osoba wybaczająca. Ale oczywiście szanowna pani Jinora może zignorować moją opinię.

Ale musiałem coś powiedzieć, bo sytuacja waszej Wietrznej rodzinki może mi utrudnić załatwienie mojego bajzla w rodzinie. A mam w obiegu rozwód, wychowanie dzieci na szczęśliwych ludzi i przez to, że jeden dzieciak myśli, że jest zaręczony z moją 14-letnią córką mam przed sobą z co najmniej dwie rozmowy telefoniczne. I nie wiem która będzie bardziej niekomfortowa- rozmowa z palantem wrednym jak lisicołasica, czy zadzwonienie do ojca tamtego pseudo-zięcia. Zwłaszcza, że ten mój stary przyjaciel to w dodatku jest moim eks- chłopakiem.
Coś jeszcze?!
- wywrócił oczami.

Potem rozejrzał się po zgromadzonych. Czując na sobie pytające spojrzenia wywrócił oczami i westchnął. Potem oświadczył: - Tak, miałem przed swoją żoną chłopaka. Uważam, że to był rozwijający okres. I bardzo miły. Rozstaliśmy się z nim w pokojowych warunkach. Nie to co z moją żoną… I tak to nie Awatar Korra wynalazła biseksualizm. Mogła sprawić, że częściej się mówi o tym zjawisku, ale go nie wynalazła....
I tak mój eks- chłopak to Suga, który tak się składa, to także ojciec Tobia.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline