Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2022, 00:21   #48
Mekow
 
Mekow's Avatar
 
Reputacja: 1 Mekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputację
Zgadzam się z przedmówcami. Wszystko co powiedzieli było istotne. Gratuluję dobrze sprecyzowanego feedbacku i mam nadzieję, że będzie on konstruktywny.

Pomysł na przygodę był bardzo dobry i ma duży potencjał. Za daleko nie zaszliśmy, więc w przyszłości możecie ją poprowadzić, ale najpierw ustalić kilka kwestii. Sądzę że konkretna KP napisana przez gracza pozwala znacznie łatwiej odnaleźć się na sesji.

Co do scen. Większość napisali już inni, więc nie będę powtarzać.
Zdziwiło mnie, że Dustin przechodził po linie jak linoskoczek, zamiast jak alpinista (podwieszony pod liną jak leniwiec). Jeśli umiał tak też i chciał zaimponować kobietom, to nie zostało to sprecyzowane.
Po utracie broni moje wrażenie było takie, że nie należała mi się ona, a pas z nabojami w aviku był przez przypadek. Wpłynęło to też na mój późniejszy osąd.
A to, że komputer nie podkreśla błędu, nie znaczy że zdanie jest dobrze napisane. Warto po napisaniu posta zrobić 5 minut przerwy, a potem przeczytać dla pewności, że treść mówi to co chcemy opisać.

Dziękuję Mistrzom i Graczom za wspólną sesję. Pozdrawiam i mam nadzieje na kolejne.
 

Ostatnio edytowane przez Mekow : 07-01-2022 o 00:23.
Mekow jest offline