Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2022, 19:01   #1024
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- Nie wiem co mam myśleć o Tobiu - odparła Aiko - Tyle się w ostatnim czasie wydarzyło, że nie miałam chwili, by mu ją poświęcić i się namyślić. Ale... chyba nie jest złym dzieckiem. Choć rozumiem, że możesz jako ojciec inaczej się na niego zapatrywać - powiedziała.

Z całej siły starała się nie skomentować tonu głosu i wypowiedzi Daichiego odnośnie Jinory, nawet, jeśli średnio jej się spodobała. Posłała jednak jej pocieszający uśmiech, odwrócona od mężczyzny tak, by go nie dostrzegł.

- Może zrezygnowanie z wizytowania świata duchów nie jest złym pomysłem... - zastanowiła się na głos - Przynajmniej do czasu, aż znajdziemy jakieś remedium, co może jednak potrwać... w sumie nie wiem, czy to w ogóle możliwe, ciężko mi się wypowiadać w tym temacie...
 
Kaworu jest offline