Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2022, 17:27   #249
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał obce Zobacz post
O spoilery nie proszę. Ot, lubię rozmawiać dookoła sesji, gdybać i się zastanawiać. Tyle
Ja to w pełni rozumiem i popieram, ale z mojej strony, to wszelkie dywagacje na ten temat wiązałyby się niestety z różnego kalibru spoilerami właśnie. Wy za to możecie sobie gdybać do woli, do czego szczerze zachęcam.

@GreK jak na moje kaprawe oko, to wszystko się zgadza.
Nie wiem natomiast, jak tam z miłością w Twoim prywatnym życiu, ale kości to na pewno czują do Ciebie miętę.

Co zaś do wyniku testu, to sprawa z technicznego punktu widzenia wygląda teraz tak. Z racji, że wybrałeś test aytheru i czujności, to możesz teraz określić warunki w jakich znajduje się Animur.
Punktem wyjścia jest opis realiów w jakich znalazł się stracharz. Teraz ty
możesz ten opis urealnić, nadać tym elementom, które uznasz za ważne cech prawdziwości.

Masz aż trzy ponad wymagane sukcesy, więc możesz sporo podziałać. Technicznie możesz to zrobić tak, że rozdzielasz sukcesy na poszczególne zjawiska i opisy, które chcesz, żeby osadzić w swoim skrawku rzeczywistości. Im więcej sukcesów w danej kategorii, tym mocnej będą one emanować na inne skrawki rzeczywistości. Możesz skupić na jednym elemencie lub spróbować łapać więcej srok za ogon.

Na podstawie Twego opisu i nazwijmy to siły jaką włożysz w naginanie trójświata podle animurowej woli i biorąc pod uwagę deklaracji innych i wzajemne oddziaływanie poszczególnych fragmentów waszych światów, opiszę jak to się wszystko "zmaterializuje"

Gdyby były jakieś niejasności lub wątpliwości, to pytaj.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline