Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2022, 21:59   #1035
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Oczywiście że nie! Ale takiego właśnie sposobu myślenia uczą nas w świątyni Meelo wszystko co zrobiłem od czasu zamachu na Ambasadora to czysta Improwizacja... Staram się wzorować na Panu Generale Bumi który był mi wsparciem i mentorem. Gdyby nie jego pomoc pewnie dawno odebrałbym sobie życie pod wpływem znęcania jakiego doświadczyłem ze strony innych mnichów i mniszek. Pan Bumi wspierał mnie w opracowaniu mojego własnego stylu Tkania oraz ucieczce ze świątyni dał mi pieniądze na prototypy i wykonanie mojej trąbki - Wyjął swoją trąbkopodobną broń zagrał melodie w którą włożył cały swój smutek i zagubienie Tkając wokół siebie wiatr niczym zimowy płaszcz szczelnie otulający zmarznięte ciało przed dotykiem wrogiego, lodowatego losu.

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=9Q9znoIA0zA[/MEDIA]

Gdy skończył poczuł się lżejszy...

- Nie zamierzam zabijać Awatar Korry jest bohaterką skoro uratowała życie Kuvirze to tym bardziej zasługuje na pomoc po tym wszystkim co zrobiła dla innych... Chciałem po prostu pokazać Mistrzyni dokąd prowadzi jej tok rozumowania - Oznajmił.
 
Brilchan jest offline