Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2022, 19:45   #1037
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Dzieci

Aiko westchnęła głośno. Miała wrażenie, że wszystko idzie nie tak, jak powinno.

- Hideki, może być przeprosił za tą plotkę z Kuni i panią Asami? Kuni, rozumiem Twój gniew, ale proszę, staraj się nad sobą panować. Hideki, chcesz mojego tkania? - ostatnie pytanie zadała z prawdziwą troską w głosie.

Upadli

- Przepraszam za moje najwidoczniej złe założenia, nie chciałam grzeszyć ignorancją - Aiko pokornie schyliła głowę - Ale naprawdę wydawało mi się, że skoro zjednoczony Vaatu plus człowiek jest Awatarem zła, to Awatarzy powstali z Ravy i człowieka powinni być... no cóż, oświeceni? Czy to znaczy, że dla Vaatara - jakiegoś z przyszłych wcieleń - istnieje nadzieja? I.... - zawahała się przez chwilę - czy owi "zapomniani" Awatarowie istnieją w świecie duchów? Mimo wszystko nie chciałabym ich kiedyś spotkać po drugiej stronie... - przebiegły ją ciarki po plecach na samą myśl.
 
Kaworu jest offline