Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2022, 22:45   #1038
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Dzieci
- Aiko niby co chcesz mu leczyć wodą? - spytał Daichi, potem zmienił ton na bardzo uśmiechnięty i bardzo milusi. Ogólnie starał się naśladować Tkaczkę Wody:- Ale jeśli to kwestia z jego głową, to miałbym parę rad. Wiesz jestem rodzicem, lata w policji, podróżowałem i widziałem różne modele postępowania z ludźmi. Szczególnie wiele nauczy mnie Suga. Wiele zależy od sytuacji, miejsca, wieku i ogólnie momentu. Tak więc...

Walnął Hidekiego w tył głowy. Klapsem: - Skoro obywatele domagają się interwencji, to interweniuję - wskazał po zebranych. Jego głos zaczął ociekać sarkazmem - I Hideki? Na serio zamierzasz się procesować z Kuni, albo co gorsza z nią bić? Każdy sensowniejszy sąd Ci doda do wyroku za pobicie niepełnosprawnej. A nawet jak wygrasz to czym się chwalić- że wygrałeś nad niepełnosprawną? Większość co najwyżej się politują nad Kuni.
Może byś pokazał chociaż że masz do zaoferowania coś lepszego niż tylko szczekać?
-masował pięści.

Upadli
- Migmar, nie wiem co gorsze- Aiko zakłada że bycie Awatarem to automatyczne pierdzenie tęczą, czy że postanowiła właśnie ocalić duszę Vaatara? - skwitował. - Czy ja mogę w końcu podzwonić zamiast rozkładać dychotomię dobra i zła?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 20-01-2022 o 13:42.
Guren jest teraz online