Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2022, 13:47   #1040
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Jakoś nie bardzo widzę, żeby Twój brat rozumiał. Ciągle prowokuje innych, a potem w bek. Skumaj w końcu, że jak ciągle dajesz mu "nastepną szansę" to przestanie szanować jaką dostanie możliwość. Fakt, może nie jest Tkaczem, ani Pełnoletni, ale jest na tyle dorosły, żeby za siebie odpowiadać. Nie mówiąc o tym, że większość "naszych" dzieciaków zachowuje się jako tako dopóki Hideki ich nie sprowokuje. - burknął Daichi. - A propo prowokacji... - złapał Kuni za kołnierz, żeby jej też dać klapca w tył głowy. - Jesteś na tyle głupia, żeby dać się sprowokowac idiocie?! Tylko zejdziesz do jego poziomu, a w sądach akurat danie się sprowokować idiocie to żadne wytłumaczenie. Sąd uznaje tylko, że dwócj idiotów się pobiło, a nie że mądrzejszy dał się sprowokować idiocie?

A i krzycz na mnie bardziej. Przyda mi się! Mam telefon do wybitnie wrednej łasicofretki do zadzwonienia.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 21-01-2022 o 14:19.
Guren jest offline