Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2022, 22:45   #495
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Sprawa Joachima i Syreny
- Ach Naji, zobaczymy co da się zrobić za jakiś czas kiedy to uporządkuje swoje finanse. Myślę że da się coś zrobić ale takie rzeczy wymagają cierpliwości i czasu…być może bogatego męża - blondynka zażartowała zanim postanowiła przejść do głównego powodu tego spotkania. - Nije w prawdzie nie mam dlaciebie męża ale może mam dla ciebie przygodę warta uwiecznienia w balladach. Nie wiem czy kojarzysz tego astrologa co chwilowo mieszka u państwa von Hansen. Nazywa się Joachim Burzooki i aktualnie szuka utalentowanej śpiewaczki której śpiew może pomóc w polowaniu na syrenę. - Pirora zawiesiła głos by dać gromadzie dziewcząt zachłysnąć się tym co powiedziała.
- Niezależnie od tego czy się ostatecznie zdecydujesz czy nie to będę nalegać byś przynajmniej wysłuchała Joachima, z tego co wiem może zapłacić za twoją pomoc. - blondynka dodała na osłodę transakcji.

Sprawa Figurki
- Ach witaj Silkę, mam nadzieję że zastanie cię w dobrym zdrowiu. Chcesz do nas dołączyć i coś przekąsić? - Blondynka zaproponowała nowej kochance miejsce przy stole. Kiedy ta dołączyła malarka nie chciała marnować jej czasu i od razu przeszła do rzeczy. - Na weselu wspomniałeś, że masz do sprzedania figurkę którą ostatnio wygrałaś i nie wiesz co z nią zrobić. Jeśli nadal ją masz chętnie ją od ciebie odkupię. Powiedz swoją cenę a ja się zastanowię.

Sprawa wieczornej kÄ…pieli
Po załatwieniu sprawy z obiema kobietami, po pójściu Nije ale jeszcze przed zakończeniem bardzo późnego śniadania została jeszcze sprawa jaka chciała blondynka poruszyć. Silke, Benona, Burgund i Ajnur raczej szybko załapały o co chodzi i z kim.
- Mam jeszcze jedna propozycję skoro niektórym tak się podobały wspólne kąpiele, może niektóre z was chciały by dołączyć i dzisiaj do być może większego grona? Oczywiście nie wiem czy dzisiaj dołączył by sam herr Langę czy uznałby się za wielce szczodrego dla któregoś ze swoich kompanów i zabrałby go ze sobą. - Pirora insynuowała że być może coś bardziej rozrywkowego by się dzisiaj w nocy działo. - Czujcie się zaproszone zarowno na rozrywki jak i kolację.

Niezależnie od tego czy będzie ich czwórka czy siódemka zabawa będzie przednia a her Langę na pewno nie będzie się nudził tej nocy. No i w końcu mogłaby się pochwalić jej zdobyczą, najwyraźniej ci c o nie spieszą się po obiedzie sa wynagrodzenie miłą chwilą uniesienia z elfia zielarką. a
 
Obca jest offline