Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2007, 20:58   #17
corenick
 
corenick's Avatar
 
Reputacja: 1 corenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetny
- Nie musisz sie do mnie zwracac per pan... Myslalem ze ustalilismy to na poczatku zeszlego tygodnia...- Paul wyrwal sie z odretwienia czy tez moze z zamyslenia i poslal Sarze szelmowski usmiech. Po chwili jednak spowaznial i podszedl do Sary blizej.
- Tkwimy w tym razem, wrzuceni w jakas wariacka impreze przez szurnietego japonca. Nie chce zebys oddalala sie w taki sposob.- Po czym delikatnie wzial z jej rak notatnik i pioro i przytulil ja do siebie caly czas uwaznie przygladajac sie jej reakcjom.- Wiesz... Nie powiedzialem ci nic o tym... Darze lub... Przeklenstwie bo zawsze nie konczylo sie to dobrze dla mnie. Co do klubu to nie musisz szukac. Znajduje sie dwie przecznice stad. Wyskoczymy na nogach jutro, tak na lunch... Co ty na to?
 
__________________
-----------------------------------------------------
Info dla obslugi: Mam angielska wersje OS wiec nie posiadam polskich czcionek.
corenick jest offline