Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2007, 21:10   #109
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Nim doszla do obozowiska poczula, a nastepnie zobaczyla ogien. Widac ktorys z jej towarzyszy zdazyl juz powrocic. Jak sie okazalo miala racje. Gawin zatroszczyl sie o wszystko. Midnight usmiechnela sie zadowolona. Uklekla obok Haraba delikatnie przykladajac mu lisc z woda do ust. Nie chciala ruszac rany dopuki nie przybedzie Szymon z jukami. Co prawda ziola, ktore udalo sie jej zebrac mialy wlasciwosci lecznicze to jednak te z jukow no i swierze opatrunki, byly znacznie lepsze.
Harab wreszcie sie przebudzil. Ucieszona tym faktem pomogla mu sciagnac kubrak jednoczesnie mimowolnie podziwiajac jego naznaczone bliznami cialo. Mezczyzna ostroznie sprawdzil rane.


- Poszła tętnica. Jak ktoś mi jej nie połata to ręka uschnie. Mam najwyżej dwa dni zanim zacznie obumierać.

Polatac tetnice?! Midnight przerazona wpatrywala sie w Haraba. Ona sama miala jedynie mgliste pojecie o leczeniu ran, a i to zazwyczaj wywolanych glownie nieco brutalniejszymi zabawami dworzan. Zszycie tetnicy nie wchodzilo nawet w gre. Zrozpacozna spojzala na Dewlina szukajac w jego wzroku porady, lecz jej nie dostrzegla. Co miala w takim razie robic do diabla.

Przyprowadz go do mnie, przyjaciolko.

Rubin... Dlaczego wczesniej o tym nie pomyslala.

- Dziekuje przyjacielu.

Rzucila na glos po czym odwrocila sie do Gawina i Szymona, ktory wlasnie znalazl sie w zasiegu wzroku wraz z jucznym koniem i ich rzeczami.

- Musimy go zaniesc na polane, ktora jest w poblizu. Najlepiej szybko i ostroznie.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline