Wątek: Gamma Fri Delta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2007, 22:26   #34
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Grant walnął duszkiem. Zapiekło w gardle ale w sumie nie było aż takie najgorsze, dało się wypić. Przez chwile starał sie po smaku zidentyfikować skład i pochodzenie trunku ale po chwili zrezygnował. Może lepiej nie pytać.Zapalił kolejnego fajka. Powoli wypuszczał dym wbijając niewidzący wzrok w ścianę. Myślał. Za chwilę ruszą do akcji. Wtedy nie będzie już czasu na myślenie, trzeba będzie działać, działać szybko i bez zastanowienia. Ta chwila wyciszenie była mu potrzebna. Musiał sie skoncentrować. Po około dziesięciu minutach jakby sie obudził. Zerknął na zegarek i stwierdził:

-Pora na mnie. Dowódca nie powinien sie spóźniać. Którędy do miejsca zbiórki mojej grupy?

Zapytał dziarsko, był gotów do działania. Znajomy ciężar karabinu na ramieniu dodawał pewności siebie. W końcu jakby nie patrzył to tylko konwój w niesprzyjających okolicznościach. Nie mają niczego zdobywać ani niszczyć tylko przejść z punktu A do punktu B. Nie powinno być źle.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline