Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2022, 17:03   #333
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
- Stój ! Zaczekaj ! – zawołał w rozpaczliwej próbie ocalenia braciszka. – Mistrz Semiramidius z Emporium Ziemi ma zielony kamień, spaczeń , nie wiem czy wasz ale może być wasz tylko mnie wysłuchaj ! - Wykrzyczał próbując zebrać myśli rzucając na szale wszystko co miał a nawet to czego nie miał…

- Po to tu przybyłem , chłopak miał mi pomóc dostać się do Emporium i odebrać tą zieloną skałę. Wam na niej zależy , nam zależy na życiu , wymieńmy się . Sami nie zdołacie odebrać go mistrzowi a już inni klienci ostrzą na niego pazury , taka okazja może się nie powtórzyć!


Zacisnął zęby i oczy czekając na cios … Całe jego małe ciałko było do granic możliwości spięte, obolałe i wycieńczone . Być może jedyne co jeszcze miał na przetarg to coś czego jeszcze nie miał, w tej chwili jednak nie mógł sobie pozwolić na chwile wahania i kalkulacje czy robi dobrze. Chciał uratować życie swoje i chłopaka a kamień mógł być w tej chwili jedyną kartą przetargową jaką posiadał.
 
Eliasz jest offline