Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2022, 18:33   #38
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Adam rzeczywiście potrzebował ciągnięcia przez Patrycje dał rade zejść pod most, ale nie było to dla niego łatwe, gdy strach nieco odszedł mu od dupy zaczął używać własnego wózka, jako chodzika żeby nie opierać się na biednej Pankówie.

Na szczęście zdążyli zanim Błażej zostawił ich na pastwę losu, jako słabe ogniwa Adam czuł, że musi udowodnić swoją przydatność żeby przeżyć usiadł z powrotem na wózek przez chwilę łapał oddech - Umiesz obsługiwać spluwę? Ściągnąłem z trupa Agenta Nowaka to był zamach, bo do nas nie strzelali może gang, z którym miał sztamę stracił teren? Zresztą nieważne... - Widać było, że przeszukanie trupa oraz widok czyjeś śmierci z tak bliskiej odległości będzie nawiedzał go po nocach.

- Słuchaj mogę ci oddać ten pistolet, jeżeli pomożesz nam się dostać do punktu skoku... Ja wiem Błażej, że wydaje się balastem w tej sytuacji, ale mam znajomości wiem, że mój znajomy diler jeszcze żyje w tej rzeczywistości gotówka straciła wartość, ale mogę w razie, czego przehandlować cebulę Nowaka a dragi łatwo wymienić gdybyśmy potrzebowali czegoś na handel do tego mam dobrą pamięć... - Wyraźnie starał się wykazać własną przydatność.

- Ten idiota Nowak mówił, że następny obrót jest dopiero jutro, więc musimy przetrwać w tym piekle do jutra... "Miejsce Przełomu prowadzące do Ziemi1 jest w Parku Praskim " z tego, co mówił Nowak powinienem dać radę wyczuć moją mocą miejsce przeskoku jak byliśmy w tamtej klitce to czułem rozpacz pewnie to drogi w jedną stronę...
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 27-01-2022 o 18:35.
Brilchan jest offline