Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2022, 19:00   #39
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Błażej uśmiechnął się szeroko i zabrał Glocka. Sprawdził ilość kul w magazynku. Lubił wiedzieć na czym stoi. W końcu schował go do spodni. Tak żeby był widoczny. Chciał żeby przekaz był prosty. Miał broń i wiedział jak się nią posługiwać.

Zestaw pierwszej pomocy zawiesił sobie przez ramię a figurkę szachową schował do kieszeni. Podszedł do grafiti żeby sprawdzić czy znajdzie poluzowaną cegłę.

Usłyszał kroki.

-Co ludzie? Nowak przeszedł do historii co? - powiedział przenosząc wzrok na dzieciaki.

Kiedy usłyszał Adama uśmiechnął się swoim szerokim firmowym uśmiechem podnosząc dłoń w uspokajającym geście.

-Spokojnie... -powiedział i uniósł brwi w zaskoczeniu jak chłopak na spokojnie zrelacjonował mu zabieranie broni z trupa. Cóż... Socjopaci są wśród nas tia... No ale cóż... W sumie chłopak dobrze zrobił.

-Tak wiem jak się strzela. To przydatna umiejętność. A broń się przyda nam bardziej niż Nowakowi i faktycznie jeśli nie potraficie strzelać to ja ją wezmę. Broń zawszejest na plus.

-A co do Nowaka to nie to że jakoś szczególnie mu ufałem. Ale tak spektakularnego odejścia to się nie spodziewałem. - Błażej otworzył kopertę.

-Mam coś co może naświetlić Nam wszystkim tą hmn... kłopotliwą sytuację. Widzicie. To list przeznaczony dla mnie. Ale patrząc na to co się dzieje chcę żebyście go posłuchali i zatrzymali to wszystko dla siebie. Bo nie chce skończyć jak kolejny Nowak i nie chciałbym żeby to spotkało też Was, bo cóż... jesteście mi potrzebni do znalezienia tego cholernego miejsca przejścia. Bo widzicie... nie ufam tu nikomu, pewny jestem tylko was i tego że też chcecie stąd spadać zanim walnie w to miejsce meteoryt, kometa czy jakieś inne badziewie. Posłuchajcie.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 27-01-2022 o 19:27.
Rot jest offline