Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2022, 19:49   #9
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jak już wspomniałem, nie naciskam, chętnie zagrałbym również w wersję early modern (1998). Zwyczajnie odczuwam ogromną pokusę zanurzenia się w obecne realia technologiczne, które z roku na rok w ogromnym stopniu zmieniają sytuację na współczesnych polach bitew.

Wyczekuję niecierpliwie właściwej rekrutacji
- Szpoko, dzięki za odzew i dobre słowo Może jak się wykrystalizuje jakaś czołówka z tych kandydatów wstępnie opisanych w pierwszym poście to wezmę się za większy zoom z osobami które by preferowały daną sesję

- Fabularnie eopka sprzed dwóch dekad nieco wydaje mi się ciekawsza. Tam taki ganger z UZI czy lokalny policjant aż tak by się nie różnił technologicznie od najemnika AIM (przynajmniej jakby trzymać się konwencji z gry). No a jakby wziąć takiego nowoczesnego wojownika w stylu modernwarfare no to widać, że to kilka rzędów wielkości insza kategoria. Trochę by to mogło przypominać strzelanie z ckm-ów do dzikusów z dzidami. Bo jak takie zakuprze jak Margarita no to nie sądzę aby tam mieli wojaków którzy klasą by mogli dorównywać np. żołnierzom czy komandosom z NATO z tych topowych armii. A ze 20 lat temu to ta różnica aż tak wielka raczej nie była. Tak przynajmniej mnie to się skromnie wydaje No ale jak zawsze, zależy jak leży Jakie kto ma oczekiwania i potrzeby i czego by szukał w takiej sesji. W końcu przewagę technologiczną też można jakoś obejść.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem