Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2022, 10:06   #3
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Z sesjami PF to jak z dziewczynami za gówniarza...

Żadnej zainteresowanej ni widu ni słychu póki się nie znajdzie ta pierwsza. Wtedy się zwalają chmarą =p
Nieszczęścia chodzą parami

Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Sindarin, mam starą postać Vitalista, zrobioną specjalnie dla Inwazji Żelaznych Kłów gdy ktoś inny to prowadził.

Vitalist jest spoza podanego przez Ciebie SRD
Znaleźć go można tu


Vitalist to dedykowany healer. Polega na łączeniu sojuszników w kolektyw pozwalający vitalistowi zarządzać leczeniami w kolektywie (np vitalist wypije miksturkę i wyleczone pw przekaże wojownikowi na froncie), przekazywać statusy (zdejmie staggered z tego wojownika i da sobie), ponadto jego moce leczące działają w kolektywie lepiej. Mogą być duplikowane i kombinować się da.

W moim wykonaniu bym jeszcze mógł wmuszać wrogów do kolekywu bardzo utrudniając im własne leczenia i wysysając z nich życie by wyleczyć swoich.



Ogólnie połączył bym to z atutami w drzewku unchained healing co zrobiło by ze mnie bardzo potężnego healera =]

Pasowało by Ci coś takiego?
Czy jednak nad oraclem/klerykiem kombinować? =p
To ta sama sesja, wciąż trwa Chyba nawet pamiętam tamto zgłoszenie - niestety, ale nie chcę dodawać całego nowego systemu do sesji. To byłaby zbyt duża ingerencja w grę.
 
Sindarin jest offline