Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2022, 10:30   #41
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
- Adam, kurwa, może dlatego, że jestem babą, która nie ma problemów z zapłodnieniem?! - punkówa się zirytowała skupiając na tym co teraz umiała ogarnąć zostawiając okropne widoki na krawędzi umysłu.
- Jakbyście może zajrzeli do tych cholernych papierów na dłużej niż sekunda to coś byście wyczytali. O zobacz, ja mam coś takiego napisane.

Dziewczyna wyciągnęła odpowiednią kartkę z teczki. Gniotąc ja lekko pokazała palcem na tekst: "wariant 5, nazywany Nienarodzony (oficjalna Still Born) - jako kobieta HbA+ masz za wszelką cenę go unikać, ogromne ryzyko porwania". Zabrała ją niedbale odkłądając do teczki.

- I jeszcze jedno, sorry Błażej, miejsce przejścia jest po drugiej stronie mostu. Na dzisiaj. Jak tam nie dotrzemy na czas to będziemy tu siedziec aż do pojutrza, bo dopiero wtedy otwiera się tamto którym przyszliśmy. Wygląda na to, że wiem jak sobie poradzić z szukaniem tych miejsc, wieć biorę zegarek Nowaka.

Fuknęła zabierając Adamowi urządzenie. Wystarczyło jednak aby na niego spojrzała aby wrócił jej przed oczy widok rozwalonej głowy agenta. Momentalnie zbladła. Schowała go do kieszeni uznając że to jeszcze za wcześnie.

- Czytaj - rzuciła Błażejowi.
 
Asderuki jest offline