Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2022, 19:30   #85
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Stanisław westchnął. Cóż podziwiał Elriców, uważał ze Stefan za często wybiega do niepotrzebnych konfliktów, ale musiał przyznać rację Sao. Nie może patrzeć przez palce na wybryki Edwarda, a także - facet jest młodszym od Stanisława gówniarzem. Nawet jeszcze bardziej w gorącej wodzie kapany niż Stefan.
- Cóż Edwardzie z tego co wiem uznajesz Prawo Równowartej Wymiany. Czyli dasz przysługę tylko za udzielona przysługę lub zysk. Stefan widocznie również postanowił praktykować to Prawo. Otrzymałeś od Stefana kilka przysług. Nie spytał co za to dostanie przedtem, tylko pomógł tobie. W takim razie, więc powinno mu przysługiwać odwdzięczenie się za owe przysługi czyż nie?
Skoro Ty przestrzegasz Prawa Równowartej Wymiany, to nie powinno Cię dziwić, że to samo robi otoczenie. Zatem tak- Stefan ma nie mniejsze prawo do przestrzegania takiej zasady i domagania się swojej racji.
-Panie Armstrong dobrze się Pan czuje? Słyszy mnie Pan?
- wolał młodszy Nowicki do olbrzyma. - Ja bardzo dziękuję, że Pan tyle się fatygował, żeby przyjść tutaj przed naszym odjazdem
Zaaferowany stanem Armstronga nie miał jak się wsłuchać w mowę brata, ani jak łapać rodzeństwo, które wyszykowalo pułapkę.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 30-01-2022 o 19:33.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem