Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2022, 17:20   #74
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Ja też nie jestem stąd, niby mam obywatelstwo USA Tato pociągnął parę sznurków i większość informacji o moim boskim pochodzeniu jest utajnione przed większością służb ale mimo to nie czuje się upoważniony żeby nazwać się miejscowym bo nie rozumiem tego świata. Zresztą ci na górze bardzo boją się osób z mocami, super ludzi i tym podobnych... Ja nie chce rewolucji nie rozumiem tego świata i nie kontroluje nawet siebie więc nie będę mieszał się do władzy

- Nie chodzę do szkoły, Ojciec próbuje mi wyszukiwać jakieś zajęcia sportowe, kursy dla młodych herosów, jakieś obozy, jak próbowałem normalnych sportów to się nieziemsko się nudziłem... Ogólnie nie mam za bardzo przyjaciół ani znajomych, bo mało kto jest wstanie ze mną wytrzymać a mi ciężko jest wytrzymać z ludźmi bo są dla mnie tacy powolni...

- To co M'olibden ? Idziemy do ciebie ? Tak pamiętam nie sikać do basenu jak chcesz to mogę ci nawet wyprzątać naleśniki zrobić albo coś takiego - Zaoferował.
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem