Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2022, 21:28   #102
Wilczy
 
Wilczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Wilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputację
Pumba ochłonął już po nerwowej atmosferze Strefy Walki. Lot AV-ką i miarowe buczenie turbin, wystarczyły, żeby przypomnieć mu o wciąż wczesnej porze. Przymykały mu się oczy w wygodnym fotelu i najchętniej zdrzemnąłby się chociaż tak z pół godziny, zanim de Soto zacznie suszyć im głowę.

Do ich wydziału wszedł trąc oczy i przeciągając się. Kiedy ostatnio był pierwszy na posterunku? Próbował to sobie bezskutecznie przypomnieć, zapalając jarzeniówki nad rzędami biurek. Zwrócił się do towarzyszy niedoli.

- To co, panowie, śniadanie? - powiedział konwersacyjnym tonem - Tutejsze prepaki smakują jak gówno z chlebem, Mac Millan, ale przynajmniej są ciepłe, co nie?

Sam podszedł do jednego z automatów z kawą i zaczął uruchamiać maszynę.
- Kawy? Też kawy? - spojrzał kolejno na Stonesa i Kadeta - Ja biorę dużo cukru i śmietanki, ty Stones pewnie jak zawsze czarną jak noc w Northside, co? A ty Młody?

Automat skwierczał i bulgotał przygotowując marną kawę.
- Paskudna sprawa, panowie, mówię wam... i jestem pewien, że de Soto powie to samo. Do pełnego obrazu brakuje tylko, żeby jakiś manifest tych oszołomów pojawił się w necie. "Spalcie swoje dolary, zrobimy z nich stosy dla korporacyjnych głów!" Pojebane dzieciaki, tyle wam powiem...

Voronin podrapał się po szczeciniastym policzku.
- No, ale na szczęście już niedługo, to będzie również problem de Soto, a nie tylko nasz. Sprawdzę tego Zelmera. Wygląda mi na zbyt ambitnego kolesia, żeby siedzieć w zapyziałej filii Pacifica. No i spojrzę na nagrania z monitoringu. Może nasze "czarnuchy" coś przeoczyły, he he.
 

Ostatnio edytowane przez Wilczy : 02-02-2022 o 07:42.
Wilczy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem