Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2022, 23:19   #77
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Hej Diana wróciłem tylko, żeby powiedzieć, że jakby co skoro ja otwieram kawiarnię, to możesz wpaść na śniadanie. - Mephisto klepnął dziewczynę po ramieniu- A z tą księżniczką Disneya
Gadasz ze zwierzakami? Czy cię porwano? Więziono? Mam nadzieję, że nie. Czy wszyscy twierdzą, że twoje problemy rozwiąże silny samiec? Patrząc na Wujka Samo Zło wręcz przeciwnie.
Czy masz magiczne moce? Są. Czy zostałaś przeklęta- Tak. Czy nie masz mamy? Tak.
No to trochę tych punktów... Jeśli potrzebujesz wyśpiewać pieśń o swoich marzeniach to podobno patrzenie w zbiorknik wody pomaga.
To powinno zająć na tyle, żebym otworzył sklep, więc cześć. Opowiesz potem czy piosenka wyszła


https://www.youtube.com/watch?v=HlYkS_t82t0
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem