Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2022, 09:55   #46
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Adam zapamiętał numer telefonu zawsze miał dobrą głowę do cyfr.
- Przekraść się nijak nie dam rady, ale odwracanie uwagi bajerowanie to moja brocha - Zerknął na skupisko imprezowiczów - Kurwa jakbym miał przy sobie dragi albo alkohol to byłoby łatwiej, teraz żałuje, że wybrałem życie w trzeźwości i spuściłem moje zapasy po pierwszym "Upadku"... Błażeju kopsnij mi ze 3 naboje z któregoś z gnatów wydaje mi się, że gotówka nie ma w tym świecie wartości a nie chce być zupełnie goły zawsze mogę powiedzieć, że ściągnąłem z trupa i spróbować wkupić się na imprezę - Poprosił.

Bał się, że razem z Patrycją go tu zostawią, ale nie mógł tego powiedzieć na głos musiał być silny... Chciałby wiedzieć czy jego alter jeszcze żyje w tej wersji rzeczywistości. Gdyby był jakimś celebrytom wszystko byłoby o wiele łatwiejsze... O ile znał siebie na pewno próbowałby zostać królem end of the world, parties, ale kto go tam wie?

- Wiecie, co? Jak skakaliśmy z jedynki do ósemki to miałem wrażenie, że mógłbym wyczytać wasze emocje może to jest ta moja Meridiana? Spróbuje to teraz zrobić może to da mi jakieś wejście albo trochę informacji... - Spróbował powrócić do tamtego dziwnego uczucia i zyskać jakieś dane z tych ludzi:, Jaki mieli nastrój? Czego pragnęli? Czego się bali?


Pierwszy rzut rzut na użycie mocy na zczytanie imprezowiczów: 3d12 21 efekt 10, 7, 10, 7, 4
Dodaje Pęd wydawanie 3 punktów pędu żeby mieć lepszy rzut: 3d12 6 kiepsko [3d12=2, 3, 1]
Kolejna próba włożenia pędu na tą moc: 2d12 17 wyszło [2d12=6, 11]

Koniec końców wyszedł 1 sukces i zostawiam sobie 1 Pęd na sytuacje awaryjną.

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 04-02-2022 o 14:40.
Brilchan jest offline