Wątek: Gamma Fri Delta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2007, 12:55   #36
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Grant uśmiechnął się i zlustrował grupę wzrokiem. Cywile a do tego dzieci. Ech trzeba będzie na nich uważać. Stanął przed wszystkimi prosto i zasalutował.

-Jestem kapral Stanley Grantis z oddziału Gamma Fri Delta. Mam was przeprowadzić do transportowca. I jeśli będziemy ze sobą współpracować to uda się to nam na pewno. Ale muszę wyjaśnić kila spraw. Po pierwsze dowodzę to grupą a w czasie wojny nieposłuszeństwo albo odmowa wykonania rozkazu dowódcy podlega pod sąd wojskowy. Następna sprawa, będziemy poruszać się przez większość czasu kanałami dlatego grupa powinna się trzymać razem, do pań mam wielką prośbę by pilnowały dobrze dzieci. Dwóch z was chłopaki pójdzie teraz do magazynu i przyniesie sprzęt dla grupy. To w sumie wszystko. Jakieś pytania?

Grant był rzeczowy i spokojny. Budził zaufanie. W końcu był fachowcem.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline