Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2022, 21:59   #47
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
- Czekajcie sprawdzę coś - dziewczyna mruknęła cicho wyciągając zegarek Nowaka. Potrząsnęła głową odrzucając nieprzyjemne wspomnienie i zmusiła się aby spojrzeć na urządzenie. Po chwili wpatrywania się w tarcze dostrzegła wskazówki. Godzinową na jedenastej i minutową za dwie do pełnej godziny. Dziewczyna z ogłupiałą miną przyglądała się zegarkowi aż plasnęła cicho dłonią w czoło.
- Debil ze mnie... - fuknęła na samą siebie.
- No nic, skoro już raz mi się udało użyć tych całych mocy to w zasadzie chyba mogę zdalnie uruchomić samochód bez kluczyków... i grzebania w kablach. To może odwrócić ich uwagę w razie czego gdyby Adam miał kłopoty. Albo ty - dodała ostatnie patrząc na Błażeja. Cała ta akcja mimo wszystko odbiegała od jej typowego dnia... miesiąca albo i roku... życia? "Meh, zawsze coś nowego." - pomyślała sobie uznając, że w sumie to jest coś czego również może się nauczyć.
 
Asderuki jest offline