Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2022, 23:18   #10
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Bril

- Dzięki za głos i ciekawą propozycję Bardzo barwna i pomysłowa kreacja. Jednak jeśli mam być szczery to jak bym miał wybór to preferuję jednak dorosłe postacie. I dzieci najwyżej jako jacyś pomocnicy głównej postaci. Chyba, że akcja właśnie skupiałaby się na jakiejś historii w sierocińcu, szkole, z małoletnimi postaciami w roli głównej to szpoko ale na razie nie mam pomysłu na taką sesję



@Wszyscy


- Co do pozostałych opcji to tak podumałem, poczytałem, potabelkowałem... Przyznam, że na razie miałbym swoich faworytów jako na pierwszą nową sesję w tym sezonie.



- Bastion 2520 > od misiowej strony z tych wszystkich miałbym chyba najmniej roboty. Po prostu dalszy ciąg historii o twierdzy na górskim pustkowiu. Płynne przejście z jednego do drugiego rozdziału.

- Jagged Alliance - Margerita Island > z podobnych do powyższych względów. Czyli dłubię sobie tą sesję w wolnych chwilach od dłuższego czasu więc sporo mam już zrobione.

- Modern wampiry - właściwie mam na tyle fabuły/literek aby myśleć o zaczęciu sesji. Waham się nad mechą. Dopiero poznaję te podręczniki więc no czuję się świeżakiem na 102 w tym systemie.

- Aralsk - lubię taką mieszankę paranormalnych zjawisk, wojskowych tajemnic, badanych z bronią w ręku. Opuszczona sowiecka tajna baza wydaje mi się do tego świetną planszą na klimaty w stylu FEAR albo Half Life, może nawet Residenta. Bo o sesji Residenta też dumałem sobie chociaż bez szczegułów.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem