Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2022, 17:31   #1062
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar podszedł do Hidekiego - Stary uważam cię za dobrego kumpla- Oznajmił i trzepnął go lekko po głowie otwartą dłonią - A dobry kumpel mówi swojemu kumplowi kiedy pierdoli głupoty dając się oszukać prasie... Jakbym ja kiedyś pierdolił głupoty masz prawo trzepnąć mnie w łeb Stary- Powiedział z szerokim uśmiechem.

- Nie mogę wejść w szczegóły bo rodzina Kazumi zabiłaby mnie, ciebie i wszystkich naszych bliskich oraz znajomych gdyby się rozniosło ale jako osoba która wspólnie z Panem Daichim rozwiązała sprawę porwania mogę ci powiedzieć że Hitomi i jej Matka są złymi bogaczami którzy manipulują prasą w przeciwieństwie do Pani Asami nie należy im ufać - Wyjaśnił.
 
Brilchan jest offline