Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2022, 19:37   #122
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

- W dokumentach są podane adresy pracowników i ich szkice - Rudolf popukał palcem w dokumenty, odpowiadając tym samym na pytanie Roz.

- Pewnie dobrze by było, żeby ktoś poszedł za mną, ale to może spłoszyć Alfonsa. Jeżeli zorientuje się, że jestem śledzony, może się nie ujawnić. Chyba będę musiał podjąć ryzyko pójścia samemu. Poza tym nie wiem, gdzie zaaranżuje spotkanie ani gdzie ma „melinę”. Mam poruszać się do wyznaczonego punktu i tam otrzymam dalsze wskazówki. Zapewne właśnie po to aby wyśledzić ogon. Pierwszym miejscem kontaktowym jest „Powrót Zbója”. To dosyć... wulgarne miejsce i... niebezpieczne, panienko - uśmiechnął się przyjaźnie do kobiety.

Panie Galvinson - Rudolf wziął w palce połówkę czeku, przekazaną mu przez khazada. - Potrzebuję obu połówek. Jeżeli nie będę w stanie dysponować drugą dowolnie, naraża mnie to na spore ryzyko utraty życia bądź zdrowia. Byłbym wdzięczny, gdyby nie stawiał mnie pan w tak kłopotliwej sytuacji. Postaram się pozyskać za to wartościowe informacje. Owszem, może mi się nie udać i możemy stracić ten czek. Z tym należy się liczyć. Ale prosiłbym, aby mi pan zaufał.
 
Gladin jest offline