Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2022, 17:17   #87
Umbree
 
Umbree's Avatar
 
Reputacja: 1 Umbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputację
- Te zgrabne paluszki jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy potrafią. - Zaśmiała się i puściła oko do Landera.

Cieszyła się, że dobrze jej poszło z zamkiem, zwłaszcza, że z takim jeszcze do czynienia nie miała. Krasnoludy były nie tylko dobrymi kowalami, ale i na ślusarstwie się znały. Na szczęście mogli przejść dalej bez konieczności wyważania tych wrót, przez co narobili by niepotrzebnego hałasu.

W sali, do której zeszli od razu widać było krasnoludzką rękę. Byli więc na dobrej drodze, by odkryć tajemnice, po które tu przybyli. Trzy posągi nie wyglądały zbyt sympatycznie i podobnie jak kompani obstawiała, że gdzieś tutaj musi być jakaś pułapka. Przeszła się od posągu do posągu, przyglądając się każdemu, jak również podłodze przed nimi. Starała się zwracać uwagę na każdy szczegół.

- Też myślę, że to jakaś pułapka - powiedziała, skupiając wzrok na obserwowanych elementach. - Kowala też słyszę, ale na razie nie wiem skąd. Jak sprawdzę posągi i podłogę, to przysłucham się bardziej, może uda mi się zlokalizować źródło dźwięku.

Co też uczyniła, zastygając na dłuższą chwilę i wsłuchując się w równomiernie bijący odgłos kowalskiego młota.
 
Umbree jest offline