Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2022, 19:45   #39
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Pogoń i tak dalej... Liev miał kwaśny wyraz twarzy, a kiedy Pakled zniknął i szef ochrony nawiązał połączenie z kapitanem spojrzał na resztę oddziału ochrony mrucząc niezadowolony.

- Miałem go, kurwa... miałem...

Spojrzał na porucznika sądząc po oznaczeniach, wyraźnie szefa tutaj, prezentując już całym sobą w pełni spokojną profesjonalną postawę. Widać było, że gość tępy i okrutnik... ale nie było tego złego. Tacy też się przydawali... To, że miał zamiar go wygryźć ze stołka to inna sprawa!

- Szefie. Marlof to niedołega z kompleksem wyższości. Wolny słuchacz ostatniego roku na akademii, praktycznie cywil. Niedojda, która nie wiem jakim cudem zdała. Nie trafiłby z phazera nawet z przyłożenia. Thf! Wierzyliśmy, że oblał. Sugeruje phazery na poziom 5 i granie do jego egoistycznej strony. Tępy jest, niemal na pewno złapie haczyk.

Przewrócił oczami.

- Założę się że ktoś potężnie wziął w łapę, albo nie wiem jakie cyrki, czy układy się stały by go przepuścić. Lepiej dać mu popalić, ale nie zabijać. Cholera wie jakie mogą być konsekwencje ze strony Admiralicji... wnoszę o pozwolenie na przeszukanie całego okrętu.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline