Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2022, 15:02   #7
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Linki już działają, mi w każdym razie.
- Oki, dzięki za potwierdzenie


Cytat:
Z mechaniką powinnam dać radę, nie moja pierwsza postać do młotka W razie czego będę pytać. Zamierzam wykorzystać moją starą postać, muszę tylko ją fabularnie dopasować i mechanicznie do wymagań tej kampanii.
- Szpoko, pasi, jbc to pytaj



Cytat:
Jeśli dobrze rozumiem to KP z cyferkami jest gotowe jeżeli zdecyduję się wybrać jedną z gotowych postaci, a taki mam zamiar i wtedy zostaje tylko dorobienie historii i koncepcji postaci?
- Tak. Te gotowe mechaniczne KP są uszyte pod wymagania tej sesji (2 000 pkt). Jak ktoś chce może coś im poprzesuwać statów a jak nie to może użyć takie jak są. Tak czy inaczej do tych cyferek trzeba dorobić literki czyli tą całą fabułę. Dobrze aby ta fabuła odpowiadała na te pytania z pkt 5-go.



Cytat:
tak to nawet więcej opcji i ciekawsze możliwości odgrywania postaci.
- Szpoko, tak tylko zaznaczam dla jasności. Owo trio pojawiło się w jednej scenek w poprzedniej sesji ale to raczej był ich epozodyczny występ, ot przypadkowi podróżni spotkani przez BG w przydrożnej karczmie



Cytat:
KP w jakiej formie podsyłać?
- W Google Doc. Tylko dajcie mi udostępnienie abym mógł tam czytać i pisać. Bo jak są jakieś poprawki czy insze rozmówki o nowej KP to łatwiej to załatwiać na dole danej KP.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 13-02-2022 o 15:03. Powód: Nie ten guzik mi się wcisnął i edyciłem teraz na cytat a nie pogrubienie :)
Pipboy79 jest offline