Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2022, 11:08   #3
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Cytat:
ale Ripper roztropnie wyszedł z pomysłem podziału.
Czułem to w kościach , zresztą nie oszukujmy się to nie jakaś kompania braci krasnoludzkich z których jeden za drugiego życie by oddał...

Swoją drogą krasnoludem tez grałem w mega świetną kampanię ŻELAZNA SAGA - czy jakoś tak. Wszelkiej maści innymi postaciami też grałem. Po prostu w trakcie tych różnych sesji narodził się Tupik i z każda jedną sesją rosła ilość jego przeżyć, dokonań, wspomnień , tak że po prostu znam ją na wylot i łatwo mi się ją prowadzi. W inne musze się wczuć a to zwykle proces.

Na pewno lżej by mi się tu pisało Tupikiem i z pewnością barwniej , ale nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem. Ogólnie miałem tez troche wyczerpanie materiału spowodowane ciągłą ucieczką z róznych miejsc, nie było miejsca na jakieś spokojniejsze zaplanowanie co dalej i wdrożenie tego w życie, choć starałem się wykorzystac te chwile przerw - ot własnie przesłuchanie kupca chociazby.

Przyznaje bez bicia że troche mi zabrakło dobrego wczucia w postać , niby była, ale nie na poziomie który bym sobie życzył, postaram się lepiej next time.

Posty MG - świetne, ja też nie widziałem wodolejstwa, ciebie czyta się na tyle przyjemnie że im więcej tym epiej. podobnie posty Aro - mega , naprawde czytało się z przyjemnością. Panicz z koleji ogarniał cała sesje i widac było że gracz wspina się na wyżyny kombinowania jakie nam MG zgotował. Avitto - bardzo przyjemna postać, przypomniałes mi że w ogóle można grac kimś takim jak Tosse i czerpac z tego mase przyjemności Bielonek - świetny debiut, naprawde świetny. Mike - mało tekstu , naprawde mało , tyle co kot napłakał i to jeszcze od niechcenia Ale posty ok , ważne że na czas

Generalnie fajna sesja , jesli wróce kiedyś do gry Rippem - a pewnie wróce jak mi MG zabroni grac Tupikiem , to będę miał na czym oprzeć swój wgląd w postac i będzie już z nim lepiej . pozdrawiam i dzięki za współgrę i czekam na exp w obfitości co najmniej takiej w jakiej pojawiały się łupy za Sotoriusa. ( w zasadzie exp x 3 ! )
 
Eliasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem