Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2022, 15:08   #94
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
- Ma zbyt bystre oczy jak, na twojego bratanka. Też jest zbyt charakterny sądząc po minie. – zapytała Leslie.
- Ja jestem tolerancyjna i przygotowana na wiele. – powiedziała Sao nieodgadnionym tonem.
Alex uścisnął dłoń Samuela.
- Doskonale pana pamiętam. Pamięć Armstrongów jest fenomenalna i niezwykle długa. – rzekł.
Izumi uśmiechnęła się na widok tego powitania. A potem odwróciła się do dzieci.
- JA WAM DAM DOWCIPY! – ryknęła.
- Proszę… – usiłował coś powiedzieć, ale Izumi odkrzyknęła.
- Nie wtrącaj się! – potem wróciła do dzieci.
- Dziś macie wyprać mundur wujka Alexa! I jak zobaczę urwaną nitkę… – pogroziła palcem.
Dzieci zasalutowały.

All odniósł się z trudem.
- Chyba nic mi nie będzie… – rzekł. Ale wtedy May podeszła i otworzyła apteczkę.
- Niech pan Akio powie co mogę zrobić… – nagle przypomniała sobie coś i przyłożyła mu dłonie do ciała.
- Nic ci nie jest… Uff. – powiedziała, ale wtedy Edward porwał go za ramię.
- Panie Akio, niech pan coś zrobi. - krzyknęła May - Zostaw mojego chłopaka!

Edward znowu podszedł do Nowickich.
- Ja nie… No z nikim prócz Winry! – zakrzyknął.
- Wiesz nasz ojciec… – usiłował powiedzieć Aldphonse
- O dziecioróbstwo go nie podejrzewam… O wszystko, tylko nie o to. Tak jak i siebie. – rzekł Edward. Winry parsknęła.
- Mogło być jak z Rosie Thomas… – zauważył Aldphonse.
- Co jak z Rosie Thomas? – zapytała Edward podejrzliwie.
- Nic, nic. – odparł Aldphonse

Przyglądał się temu wszystkiemu łysiejący niski starszy mężczyzna w okularach o grubych szkłach, na którego twarzy widniał tajemniczy uśmiech.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 22-02-2022 o 14:14.
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem