Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2022, 18:49   #1068
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Hideki przełknął ślinę i popatrzył z wyrzutem na siostrę. Potem odezwał do Kazumi.
- Jeśli obiecasz, że nie skrzywdzisz mojej siostry to mogę nawet zostać twoim przyjaci… Czemu Kuni zakrada się do ciebie z pałką… – zapytał.
Kuni schowała ją za plecy, opierając się na jednej kuli.
- Wie pan, ja tylko chciałam zauważyć, że jak ją uśpimy, to szybciej sobie pogada z Księżusią-psychusią… I dowiemy się, gdzie jest Korama… – rzekła Kuni uśmiechając się szczerze.
- To nie tak działa. Ona przychodzi, kiedy zechce.. I kiedy nie wyrzucę jej co nie zawsze mi się udaje… – Rzekła Kazumi.
- Podsumowując. Aiko załatwia sprawę z Zielonym Wężem. Pan Daichi i Migmar załatwiają sprawę paserem, a potem Migmar… Daj mi coś co pomoże naszemu… łącznikowi. - rzekła Asami.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline