Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2022, 07:08   #33
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tamishi nie rozmawiała z pijaczkiem. Była zajęta. Gdy podeszła powiedzieć reszcie, że kompletnie nic nie znalazła ich przesłuchanie było zakończone.

Dziewczyna z kosą. Młoda. Tamishi gładziła się po twarzy, podczas gdy jej jaszczurowaty stworek siedział na jej ramieniu.

- Szybka. Biegła w walce kosą. Kogoś zabiła, a kogoś innego porwała. A dlaczego nie odwrotnie? Na placu targowym? Wiecie jaka to była pora dnia? Czy to była prezentacja siły w godzinach szczytu? Czy raczej skorzystanie z okazji gdy kupcy się już zebrali?

Tamashi marszczyła brwi wspinając się na intelektualne wyżyny.

- Kim był zabita? Nie była jedyną w okolicy. Kosynierka przybyła tutaj, a później wracała. Nie był to przypadkowy atak w drodze skądś dokądś. Myślę, że powinniśmy pogadać z burmistrzem. Co sądzicie?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline