Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2022, 20:21   #1073
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
List Kazumi
Na koniec listu od Kazumi, Tkacz Ziemii napisał
“Następnym razem to TY zrzuć ją z klifu i spytaj ją jak się podobało. To jest Twoje ciało, a ona jest pasożytem. Po drugie- jak daje takie rady to niech uwzględnia, że własne rady jej również dotyczą. “

Przed wyruszeniem w drogę…
Daichi spróbował ogarnąć dzieci. Kohaku polecił nie uszkodzić za bardzo Hidekiego. Tobia znalazł tłumaczącego coś Rinowi:
- To nie powinno być bardziej SZA!
-Sza?
-No jak Shou Tka to jest głównie SZA! Szuru- Szuru. Tur. Szuru-Szuru. SZA! Lub SZUCH -Szu. Tutejsze Tkanie jest bardziej GBACH! Trach. GBACH!
-Tutejsze?
-No wujek Daichi. I Kohaku….
-A twoje?
-Kszsz. Kszsz. KSZUCH!
-Aha…
-Jak możesz tego nie rozumieć?!
-Dziwnie tłumaczysz…
-Ten… No… Ojciec mówi, że to łatwiej idzie na wdech wraz z pobieraniem. Wtedy Kszsz…Jak wypuszczasz oddech jest KSZACH!!
-Kszuru- kszuru… Tata! Rusza się! Zobacz! Rusza się!

Kaburagi uznał, że może na trochę zostawić swoją dzieciarnię (swoje dzieci+ Tobio) wśród tych Duchostrażników. Miejsce było w miarę bezpieczne, trzeba będzie jeszcze spotkać się z Kazumi oraz wyglądało na to, że Tobiowi idzie trening z Rinem. Chłopakowi z Pustyni wyjaśnił, że Solniczka załatwi mu wsparcie finansowe na czas pobytu w Aqua Porcie. Resztę jak kwaterunek trzeba będzie omówić. Jak również nadal trzeba nadal zadzwonić do Sugi.

Przed Sępem
- Migmar nie wiem czy tobie mówiłem, ale już dawno chciałem przywalić Sępowi. Nagromadziło się powodów. Marko pewnie nie ucieszą takie pozdrowienia…
A w ogóle…. Czemu musiałeś się tak ubrać? Już i tak cię widział w stroju policyjnym…A klucze… Najwyżej ulokuje się tam Tobia? I nie chodzi tylko o to, że jestem ojcem 14-letniej córki, a on chłopakiem. Ja ledwo znam dzieciaka osobiście. W po za tym to moja córka się na niego wkurza ot tak. Kto wie czyjemu bezpieczeństwu trzymanie osobno się przysłuży?


U Sępa
- A co? Ktoś nas zapowiadał? -Kaburagi zaczął pobierać materiał na zbroję.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 20-02-2022 o 06:55.
Guren jest offline