Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2007, 21:57   #89
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Mervil gdy tylko spostrzegł, że jest nagi zakrył co miał do zakrycia urwanymi naprędce gałązkami jakichś krzaczków. Był zdezorientowany i mocno zdenerwowany, nienawidził sytuacji takich jak ta. Mimo krępującego położenia zdecydował się jednak na nawiązanie rozmowy z nieznajomym.
- Witaj przyjacielu! Wybacz mi brak stroju ale kompletnie nie wiem gdzie jestem i co się ze mną dzieje. Czy mógłbyś mi łaskawie powiedzieć gdzie się znajdujemy? No i jeżeli byłbyś tak dobry to jeszcze prosiłbym cię o jakieś ubranie dla mnie i dla trzech moich towarzyszy.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"

Ostatnio edytowane przez TwoHandedSword : 08-09-2007 o 14:02.
TwoHandedSword jest offline