Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2022, 21:43   #1074
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Przed Sępem

- Całkiem dobry pomysł Tobio to miły dzieciak Pan Marko i Aiko będą mieli na niego oko- Pokiwał głową - Co do garnituru tak ubierają się gangsterzy z Republic City w filmach staram się wczuć w rolę jak aktor albo zawodnik Pro Bendingowy niektórzy grają rolę tego dobrego lub złego czasem się zmieniają w ten sposób publika się nakręca na tej samej zasadzie ja z obiecującego młodego policjanta i bohatera zmieniam się w łotra i zamachowca który od początku miał za zadanie wywołać wojnę... - Uśmiechnął się i wyglądał naprawdę młodo, trochę przypominał Rina kiedy opowiadał ojcu o swojej pasji.

Po chwili ciężko westchnął - Pozwala mi to na moment zapomnieć ile gnoju wszystkim narobiłem martwię się jak to się odbije na Panu panie Dachi, Komendancie Gendo, ludziach z posterunku, tej miłej kobiecie która nas szkoliła... Tak bardzo skrzywdziłem Ikki! Ja po prostu w tamtej chwili myślałem że nie zasługuje na to żeby być szczęśliwy widziałem tylko kolejnego wrednego człowieka przy władzy w postaci ambasadora i rozum zakryła mi furia dopiero gdy miałem miecz przy jego karku zacząłem myśleć o konsekwencjach - Zgarbił się i wlepił wzrok w podłogę.

- Chcę żeby moja głupota i lekkomyślność wydała owoce i pomogła awatar Korrze - Dodał cichym głosem.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-02-2022 o 21:46.
Brilchan jest offline