Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2022, 17:16   #1076
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- O kurczę pewnie Vaatu Awatar uciekł! Skoro Avatar jest łącznikiem pomiędzy światem duchów i ludzi to mroczna wersja pewnie ma dość sił żeby dodać duchom energii jeżeli ma kontakt z duchem poprzedniego Vaatu Avatara Unalagiem może umieć podładowywać negatywnie duchy! Aiko ma racje trzeba biec im pomóc! Nawet jeżeli będą chcieli mnie potem aresztować boję się też że skończy mi się czas i zaczną obcinać palce kelnerowi, ale nie mogę zostawić ludzi bez pomocy- Migmar chwycił w dłoń trąbkę i laskę bojową i zaczął biec do wyjścia.

Zanim zdążył się ruszyć Asami złapała go za chochoł - Całego świata nie uratujesz a zobowiązałeś się pomóc Korrze Panie Dachi przypilnujcie go

Muzyk tylko skinął głową, zgadzając się z dziedziczką, zawsze był porywczy.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 24-02-2022 o 19:55. Powód: Edycja po uzgodnieniach z MG
Brilchan jest offline