Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2022, 17:51   #72
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni - myślę, że najwyższa pora sfinalizować dotychczasowe poczynania i przejść do finałowej sceny sesji, czyli lądowania na pokładzie Bleinerta. Przed chwilą dopisałem reakcję Solberga na pytanie Knighta w doku i jeśli Elenorsar nie ma nic więcej do napisania, proponuję wklejenie tego fragmentu do wątku na forum.

Rozmowa Willliamson - Griffith. Myślę, że niewiele pozostało tam do dodania. Jeśli gracze chcieliby jeszcze coś dopisać w doku, poproszę o reakcję w 48h, ewentualnie wrzucenie bieżącego fragmentu jako posta do wątku sesyjnego.

Następnie poproszę o ustosunkowanie się do kwestii technicznych lotu na tender. Czy O’Brien jako NPC ma sterować promem zdalnie z mostka kombajnu czy lecieć w kabinie lądownika? Czy chcecie przycumować magnetycznie do śluzy zaopatrzeniowca i przejść rozsuwanym korytarzem łącznikowym czy przeskoczyć z lądownika na śluzę w skafandrach poprzez próżnię? Jaki sprzęt (broń, instrumenty) chcecie zabrać ze sobą? Poproszę o przynajmniej wstępny koncept tutaj w wątku technicznym do środy, góra czwartku.

Koniec końców zarzucę jeszcze pytaniem, które w zasadzie powinienem zadać na początku. Czy jesteście zainteresowani kontynuacją sesji? Nie da się nie zauważyć, że przygoda praktycznie stanęła w miejscu. Doskonale znam prozę życia i rozumiem życiowe sytuacje, więc awaryjne zamknięcie sesji w tym momencie nie będzie dla mnie większym problemem, mam w zanadrzu pomysł na zgrabne fabularne zamknięcie tej historii. Bardzo proszę, abyście przemyśleli to na chłodno i dali znać, co o tym myślicie.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline