Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2022, 06:14   #180
Azrael1022
 
Azrael1022's Avatar
 
Reputacja: 1 Azrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputację
- Jak mogłaś zrzucić brudną bombę na Bennington?!? - zapytała niby spokojnie Annabell, choć jej oczy miotały błyskawice a ciało drżało od jeszcze kontrolowanej furii.
- Nie wiedziałam… Dostałam bombę poza oficjalną drogą zaopatrzenia i wykonałam tajną misję…
- Która zakończyła się zabiciem tysięcy cywilów, zniszczeniem miejskiej infrastruktury oraz napromieniowaniem centrum Bennington, co sprawi, że nie będzie się nadawało do zamieszkania po odbiciu go z rąk watażków obecnie rządzących Nowym Zairem!
- analityczka Wojskowych Służb Informacyjnych celnie punktowała konsekwencje lekkomyślnego ataku.
- A w dodatku, jak wyjdzie że NVR posługuje się brudnymi bombami podczas pokoju, to odwróci się od nas sporo międzyplanetarnych organizacji, z którymi możemy obecnie handlować. W końcu kto chce narażać na szwank reputację, wspomagając terrorystów. Bo akurat do tego sprowadziło się bombardowanie Bennington - atak terrorystyczny na ludność cywilną. Przy użyciu brudnej bomby.
- Annabell, nie wiedziałam, zrozum… - próbowała tłumaczyć Iroshizuku.
- Nie wiedziałaś, albo wiedziałaś, nieważne. Znowu muszę chronić tyłki Minutemen wprowadzając dodatkowe ograniczenia dostępu do informacji niejawnych. A do prasy poszły “przecieki” o ataku sił tajemniczego mocodawcy na Mwabutstę. Dodaliśmy też trochę newsów o Nowej Rodezji, partyzantach-patriotach na ziemiach zagrabionych oraz całą masę spekulacji kto jeszcze kryje się na Amerigo. I gdzie. Info o Bennington powinno zostać spłycone przy tylu innych gorących informacjach.
- Dzięki, jestem zobo…
- Obecnie jest wojna. Zimna, ale wiadomo, że drugi akt gorącej jest kwestią tygodni. Jednak walki kiedyś się skończą. I nadejdzie czas rozliczeń. Nie chcę być złym prorokiem, ale jak Minutemen zajdą komuś za skórę, to znajdą się na was haki Całkiem solidne.


* * *

Poligon pod Brighton


-Tu Itan-sha, nadlatuję. Gotowi?
- Gotowi!

Iroshizuku zmniejszyła ciąg i zeszła nisko nad ziemię, a gdy przelatywała nad terenem poligonu ustawiła Lightninga prawym skrzydłem w dół, elegancko prezentując myśliwiec.
Na dole czekały już mechy z lancy Minutemen a także unosił się nad nimi Leopard. Kiedy Iroshizuku nad nimi przelatywała, odpaliła serię flar. Miała nadzieję, że dobrze wypadną na grupowym zdjęciu. I że nie podpalą żadnego okolicznego namiotu.
 
Azrael1022 jest offline