Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2022, 11:26   #2205
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ok. Mamy post z mojej strony. I tak:

Cai i Avitto: Nawia dostaje z powrotem kompletny asortyment swoich nadprzyrodzonych mocy. Niestety Bogumysłowi łamanie rytuału szło jak po grudzie i słońce zaszło około godziny temu.

Od Waszej decyzji zależy czy:
a) uciekacie dalej na złamanie karku
b) ukrywacie się, żeby przeczekać wiatr i deszcz
c) kombinujecie jak zwabić i pokonać pierzastego maga (który poprzednio każde z Was pokonał i zamknął w celi).

Druidh: Franka wparowała z większością sił zbrojnych n plebanię. Piłeczka po Twojej stronie. Powiem Ci, że z jakiegoś powodu Francisca kojarzy mi się w tej scenie z oficerem SS, w elegnckim płaszczu i praktycznie bez broni, ale otoczona wojskowymi czekającymi na komendę: rozstrzelać

Arvelus: Mam wyzwanie dla Ciebie. Mam nadzieję, że nie przesadziłem. Wasz przeciwnik umie zabić duszę. Wilkołaki wierzą w reinkarnację i duchy przodków, które ich prowadzą. Nawet zabity wilkołak jest przy swoim plemieniu. Nieśmiertelna dusza i takie tam. Nihilich może za dokładnie 1 esencji zniszczyć duszę, jeżeli w jego obecności życie postaci spadnie do 0.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline